Annotation

Dzimis Lubānā, 1955. gada 7. augustā. Par savu muzikalitāti pateicīgs mammai, Veltai Feldmanei, kura esot bijusi ļoti labas balss īpašniece. Savukārt ģitāru Ingus pirmoreiz rokā paņem 13 gadu vecumā, sava vecākā brāļa Ulda ietekmē, kurš jau tolaik Rīgas pusē kā ģitārists piekopj muzicēšanas arodu.

Taču profesionālā mūziķa gaitas Ingus uzsāk Rīgā, Jāzepa Mediņa mūzikas vidusskolā, mežraga specialitātē. Studijas turpinās Latvijas Valsts Konservatorijā un vainagojas ar diplomu orķestra un izpildītāj mākslā augšminētajā specialitātē.

Paralēli mežraga studijām Ingus neaizmirst ģitārista iemaņas un darbojas arī tā sauktajā „vieglajā” mūzikas žanrā. Septiņdesmitajos gados darbojas grupā „Salve”, un kopīgiem spēkiem festivālā „Liepājas Dzintars” izcīna godpilno pirmo vietu. Savukārt Ingus tiek pie individuālās balvas – otrā vieta vokālistu konkurencē.

Uzreiz pēc studiju beigšanas 1981.gadā Ingu „savāc” grupa „Ornaments”, izglābjot no Padomju Armijas un operetes bedres „draudiem”. Tādejādi tiek izlemts mežradznieka Ingus liktenis – par labu ģitārai. „Ornamentā” Ingus darbojas līdz grupas pastāvēšanas beigām, kas ir 1992.gads.

No 1992. gada Ingus spēlē pie Latvijas rokenrola karaļa Pete Anderson kopā ar citiem latvju rokenrola grandiem – Eduards Glotovs(bass), Vilns Strods(bungas), Eino Kolista(klavieres). Tas līdz gadam 1996.

Četri gadi izrādās pietiekami laba augsne dažādām nesaskaņām un grupa šķiras, lai tūlīt tādā pat sastāvā apvienotos ar citu Latvijā zināmu rokenrola žanra piekopēju Ivaru Pētersonu grupā „Crazy Heads”.

Paralēli muzicēšanai grupā „Juke Box” Ingus piedalās arīdzan Marie N pavadošajā sastāvā.

Annotation last modified on 2005-11-26 22:24 UTC.

Discography

Album

YearTitleArtistRatingReleases
1982Jola (Estrādes dziesmas)A.Kublinskis2

Showing official release groups for various artists (Show official release groups)